Systemy ABS

 

Niemiecka solidność w przystępnej cenie

abs-logo


Pobierz aktualny katalog produktów ABS:


Nie znalazłeś tego czego szukałeś?
Powyżej znajduje się aktualny katalog produktów ABS z pełnym wyposażeniem producenta. ABS oferuje szeroki zakres zabezpieczeń do prac na wysokości: punkty kotwiczenia, dachowe haki zabezpieczające, barierki, zabezpieczenia drabin, środki ochrony osobistej (ŚOI), szyny i linowe systemy zabezpieczające (poziome i pionowe).

Jeśli interesuje Cię konkretny produkt z katalogu i chcesz znać jego cenę, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce kontakt. Zapytanie możesz również złożyć telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową na interesujące Cię produkty.O FIRMIE

Systemy asekuracyjne ABS Safety zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem bezproblemowego podpięcia się pod praktycznie każdy punkt ABS-Lock®. Zapewnia to szeroki zakres możliwości instalacji, nie tylko w betonie czy stali ale także w drewnie i stalowych konstrukcjach dachu (blacha trapezowa, dachy zakładkowe). Oferujemy także mocowania wykorzystujące ciężar – umożliwiając instalację bez penetrowania dachu.

ZAJMUJEMY SIĘ ZABEZPIECZENIAMI PRZY PRACACH NA WYSOKOŚCI

Projektujemy

Montujemy

Szkolimy

Kontrolujemy

Dostarczamy ŚOI

KONTAKT

Wertykal s.c.
J. Lipiarski, K. Lipiarska

ul. Łąkowa 1
32-080 Zabierzów

tel.: 604 077 427
biuro@wertykal.pl